OBCHODNÍ INFORMACE - PROČ NAKUPOVAT U NÁS

Nabízíme kvalitu
  • Pneumatiky a disky dopravíme zdarma po ČR od 2000 Kč bez DPH (v opačném případě účtujeme dopravné 120Kč s DPH) a ve většině případů do 24h.
  • Máme o pneumatikách a veškerém zboží množství informací a proto Vám můžeme poradit
  • Máme širokou nabídku značek.
  • Náš systém je pohodlný a přehledný. Vybíráte přesně podle Vašich požadavků - nejen podle ceny a značky.
Potvrzení objednávky

Ihned po obdržení Vaší objednávky se s Vámi spojíme prostřednictvím e-mailu nebo telefonem a potvrdíme Vaší objednávku a sdělíme předběžný termín dodání. U běžných pneumatik a ráfků (disků) je doba dodání do dvou pracovních dnů. Výjimečně u zboží, které není běžně skladem, garantujeme dodání do jednoho týdne. Objednávku lze zrušit do momentu potvrzení dodavatelem. Po potvrzení objednávky dodavatelem účtujeme storno poplatek 20% z ceny objednaného zboží. V případě zdržení dodávky Vás budeme ihned informovat a zároveň máte možnost objednávku zrušit nebo změnit dle dispozic.

Expedice pneumatik

Doprava pneumatik a veškerého zboží probíhá buď naší vlastní dopravou (Praha a okolí) nebo použitím přepravní služby (Toptrans). Běžná rozvozní doba je v rozmezí od 8.00-17h, přičemž s operátorem dohodnete přibližný čas, který Vám nejvíce vyhovuje.
Zboží přebíráte proti podepsání přepravního listu a tím stvrzujete jeho zaplacení a řádné převzetí. Nepřebírejte zboží, které bylo poškozeno při dopravě! Sepište s řidičem reklamační protokol a my Vám promptně zašleme zboží bezvadné.

Reklamace pneumatik

Reklamace se řídí příslušnými ustanoveními zákoníku a zákona na ochranu spotřebitele. V případě neodstranitelné vady zboží, má zákazník právo na jeho bezplatnou výměnu. Zákazník je povinen při převzetí si řádně zboží prohlédnout, což stvrzuje svým podpisem. Proto nemůže být v pozdější době uznána reklamace na zřetelně zjevné poškození uvedeného zboží.

Likvidace pneumatik

Dodavatel zajišťuje v místě provozovny zdarma zpětný odběr(likvidaci) pneumatik dle zákona č.185/2001Sb.O odpadech v platném znění.

DOBÍRKA NA SLOVENSKO

Doprava na Slovensko do 48h ZDARMA při objednávce od 5000,- Kč výše! V opačném případě účtujeme 270,- Kč. Cena zboží je uvedena v českých korunách. Platba se provádí ve slovenské měně dle aktuálního denního kursu uvedeného na titulní straně www.csob.cz devizy nákup. Jste-li plátci DPH bude Vám zboží dodáno bez DPH. Zásilku Vám doručí Toptrans http://www.toptrans.sk).

Použijte možnost seřazení seznamu podle libovolného sloupce pomoci šipek pro snadnější výběr.